vyhledávání zboží

Remington IPL2000 i-Light Reveal

Kód zboží42047 560 110
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Skladem
Obvykle:6 199
Cena bez DPH:4 833 ,- Kč
Cena s DPH:5 848 ,- Kč

Koupit toto zboží Ks

i-LIGHT REVEAL nabízí přelomové řešení v oblasti permanentního odstranění chloupků.

Je navržený pro dámskou tvář a detailní partie. Připravte se na odhalení přirozeně krásné pleti    

Použitím intenzivního pulzního světla (IPL), i-LIGHT REVEAL odstraníte chloupky na malých plochách, zasáhnutím kořínku chloupku a zastavením jeho růstového cyklu. Vaše pokožka zůstane jemná a hladká. Systém má klinicky ověřený účinek a je doporučován dermatology na použití na tváři, v oblasti podpaží, slabin a na dalších menších plochách. i-LIGHT REVEAL je bezpečný, efektivní a jednoduše ho použijete v pohodlí domova. 

Co je i-LIGHT REVEAL?   

Je revoluční, lehké zařízení, které vám umožní jednoduše se zbavit nežádoucích chloupků na těle a tváři (u žen) v pohodlí domova.  i-LIGHT REVEAL využívá technologii PROPULSE™ – klinicky ověřenou technologii, kterou využívají profesionální dermatologové a salóny, optimalizovanou na osobní ošetření menších ploch. 

Co očekávat od i-L 

Většina uživatelů začala zaznamenávat méně chloupků už po pár týdnech od prvního ošetření. I přes to, že bylo zabezpečené IGHTošetření každého rostoucího chloupku, je důležité pokračovat v režimu kompletního ošetření. Režim kompletního ošetření každého rostoucího chloupku je každé 2 týdny po třech ošetřeních. Klinické studie prokázaly významné snížení výskytu chloupků už po třech ošetřeních. Nově rostoucí chloupky se objevují v menším počtu, jsou jemnější a světlejší než ty původní. 

Co je intenzivní pulzní světlo IPL a jak funguje?

IPL (intenzivní pulzní světlo) je technologie, která  se používá celosvětově už více jak 15 let. i-LIGHT využívá technologie rychlého světelného záblesku. Světelná energie je zaměřená na kořínky chloupků pod povrchem pokožky a tak zastaví jejich růst. Pulzní světlo zacílí tmavší zbarvení, takže nejlepší výsledky jsou vyditelné na tmavších chloupcích. Připravte se na přirozeně krásnou pleť     Bezbolestná technologie rychlého světelného záblesku IPL, stejná technologie, jakou využívají profesionální salóny, kliniky a dermatologové. i-LIGHT nabízí klinicky ověřený účinek u domácího odstraňování chloupků. i-LIGHT doporučují dermatologové a je jemný k pokožce.Rychlý a efektivní     Představuje inteligentní Multi Flash režim pro plynulý pohyb v kombinaci s rychlejší frekvencí záblesků každé 2 sekundy, s tím je i-LIGHT zárukou nejrychlejšího dostupného systému  IPL.

Kde ho používat  

i-LIGHT ESSENTIAL & i-LIGHT PRO jsou síťové a připravené na pohodlné použití v soukromí domova. i-LIGHT je vhodný na unisex použití a přináší stejně efektivní výsledky na pánských i na dámských chloupcích. Systém může být použit na permanentní odstranění chloupků v oblasti tváře (jen pro ženy, pod lícní kostí), na nohou, rukou, v podpaží, oblasti bikin, na zádech, hrudi, ramenou. Součástí balení i-LIGHT PRO  Face and Body na tvář a tělo je i nástavec na oblast tváře, který je perfektní na použití na citlivé partie tváře.Co očekávat od i-LIGHT Většina uživatelů začala zaznamenávat méně chloupků už po pár týdnech od prvního ošetření. I přes to, že bylo zabezpečené ošetření každého rostoucího chloupku, je důležité pokračovat v režimu kompletního ošetření. Režim kompletního ošetření každého rostoucího chloupku je každé 2 týdny po třech ošetřeních. Klinické studie prokázaly významné snížení výskytu chloupků už po třech ošetřeních Nově rostoucí chloupky se objevují v menším počtu, jsou jemnější a světlejší než ty původní. * Na základě rychlosti záblesku, režimu multi-flash & režimu nastavení. Vhodný jen pro ženy a použití na tváři pod úrovní lícních kostí.Individuální výsledky sa mohou lišit. V průběhu klinické studie pozorovalo 66 % účastníků úbytek chloupků trvající 12 mesíců už po třech aplikacích. Podobné výsledky zabezpečí i profesionální přístroje.

Technické parametry

Permanentní redukce růstu chloupků IPL na odstranění chloupků na tváři a detailních partiích Technologie IPL PROPULSE™Klinicky ověřený a doporučený dermatology

 • Nabíjecí
 • Křemičitá žárovka – 6 000 záblesků
 • 3 úrovně intenzity: 7–8 J/cm2
 • LCD displej
 • Integrovaný senzor pleti
 • 4 senzory kontaktu s pokožkou
 • Čistící hadřík a pouzdro na skladování
 • Vyměnitelná hlava
 • Světelný filtr poskytuje zvýšenou ochranu při použití na tváři
 • Frekvence záblesku: 5 sekund


Podobné zboží z kategorie Remington Dámská depilace a epilace


Remington EP 7010 epilátor

Kód: 31014

Remington EP 7010 epilátor 421

cena: 1 125

Remington IPL6500 i-LIGHT PRO

Kód: 42053 560 100

Remington IPL6500 i-LIGHT PRO         190

cena: 7 244

Remington IPL6750 i-Light Prestige

Kód: 42054 560 110

Remington IPL6750 i-Light Prestige       190

cena: 8 854

Remington EP7035 7 in 1

Kód: 42060560110

Remington EP7035 7 in 1 106

cena: 2 253

Remington EP 7020

Kód: 42043560110

Remington EP 7020 190

cena: 1 448