vyhledávání zboží

LOREAL PROFESSIONNEL - Homme Renaxil Red 125 ml

Kód zbožíLP0147
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Není skladem
Obvykle:324
Cena bez DPH:253 ,- Kč
Cena s DPH:306 ,- Kč

Koupit toto zboží Ks

Inovační kúra proti vypadávání vlasů v pokročilém stádiu

L´Oréal Professionnel přináší inovaci v boji proti vypadávání vlasů v podobě PRVNÍ PÉČE S DVOJÍM UVOLŇUJÍCÍM EFEKTEM u kořínků vlasů. Komlex aminexil + madecassoside + mexoryl sx.Patentované složení s dvojím uvolňujícím efektem působí na dvou úrovních vlasového vlákna. Aminexil 1,5% bojuje proti vnitřnímu mechanickému napětí kolagenového pouzdra, jehož tvrdnutí vytlačuje kořínek vlasu ven z vlasové pokožky.

Madecassoside: molekula určena pro péči o pokožku zklidňuje a ochraňuje vlasovou pokožku proti extrémním negativním vlivům, a tak snižuje efekt mikroiritace vlasového váčku.

Výsledek: 

Již po 6 týdnech je vypadávání vlasů výrazně omezeno, přirozený růst vlasů je stimulován.Pravidelným používáním můžete nejen snížit vypadávání vlasů, ale dokonce podpořit přirozený růstový cyklus vlasů.

Doporučujeme:

 pro pokročilé příznaky vypadávání vlasů.  Vhodné proti ustupování vlasů z čela a proti tvorbě pleši na temeni hlavy. Snadná, přesná a maximální účinná aplikace na problematická místa díky nemastnému a nelepícímu složení ve spreji.Renaxil se dá použít jako intenzivní kůra(aplikace 1xdenně po dobu šesti týdnů)nebo jako udržující kůra(celoročně 3xtýdně).

Návod k použití: 

aplikujte na mokré nebo suché vlasy. Proveďte 5 stisknutí pumpičky na postižené místo přímo na pokožku a lehce do ní vmasírujte.Podobné zboží z kategorie ĽOréal Professionnel Homme Vypadávání vlasů